Aktualita

Okresní kolo požárního sportu v Bechyni

Deset nejlépe umístěných hasičských družstev na táborsku poměřilo své síly na okresním kole 29. května 2010 na atletickém stadiónu v Bechyni. V první disciplíně štafetě 4x100m jsme po škobrtnutí protínali cílovou pásku společně se Stoklasnou Lhotou běžící zároveň s námi v druhé dráze. Časomíra však zaznamenala náš čas o 0,13s rychlejší. Tuto disciplínu jsme nakonec s časem 65,24s těsně před Zhoří (65,27s) vyhráli. Druhou disciplínu požární útok jsme jednoznačně s časem 26,44s vyhráli a dokonce pokořili okresní rekord v držení SDH Nemyšl. Naší, v poslední době, nejsilnější disciplínu běh na 100m s překážkami jsme bohužel nezvládli a obsadili jsme v ní až 4. místo. V celkovém hodnocení jsme naštěstí okresní kolo se 6 body vyhráli, druzí skončili hasiči ze Zhoře u Tábora (7 bodů) a třetí Stoklasná Lhota (9 bodů).

• Vztaženo k:  • Přílohy:  • Vloženo: 2011-12-22 23:02:36  •  Kategorie: Report ze soutěže

<« Zobrazit více aktualit «  předchozí | následující  »