Aktualita

Okrsková soutěž - 115 let SDH Pikov

V sobotu 25.5.2019 jsme pořádali základní kolo požárního sportu pro okrsky Borotín, Chotoviny a Ratibořské hory. Takřka vše vyšlo podle plánu navíc i počasí nám přálo a k naprosté spokojenosti jsme po dlouhé době dokázali postavit dvě soutěžní družstva, která zvítězila ve svých kategorií. Z pohledu nás, pořadatelů vše dopadlo nad očekávání brilantně.
Přípravu jsme však hlavně směřovali pro zajištění bezproblémového průběhu soutěž a k zajištění nadstandardního zázemí pro všechny soutěžní družstva a diváky. Dráhy pro jednotlivé disciplíny byly postaveny na vrcholové úrovní na sportovišti městyse Borotín a poprvé na našem základním kole jsme mohli povolit použití treter pro disciplínu běh na sto metrů s překážkami kategorie muži. Jsme velice vděční našim partnerům a podporovatelům, díky kterým byl zajištěn špičkový servis s občerstvením a během vyhlášení jsme mohli každému něco na památku věnovat. Věřím, že všichni si přišli na své a všem co na soutěž dorazili patří velký dík za účast a za dotvoření skvělé bezproblémové akce!

• Vztaženo k:  • Přílohy:  • Vloženo: 2019-05-27 21:18:13  •  Kategorie: Report ze soutěže

<« Zobrazit více aktualit «  předchozí | následující  »